"Ziomki" i "Zgred" z członkami Kabaretu "Łowcy.B".

"Ziomki" i "Zgred" z członkami Kabaretu "Łowcy.B".

SPOTKANIE Z KABARETEM "ŁOWCY.B" - 28.03.2011

    28 marca 2011 r. młodzież z trzciańśkich kabaretów "Zgred" i "Ziomki" wybrała się do teatru "Groteska" w Krakowie na występ jednej ze swoich ulubionych grup - Kabaretu "Łowcy.B". Obowiązkowym strojem każdego kabarecisty był oczywiście "boski sweterek" wygrzebany z babcinej szafy lub dziadkowego strychu, zgodnie z zasadą: im dziwniej - tym lepiej.
     "Łowcy.B" przez prawie dwie godziny wzniecali salwy gromkiego niepohamowanego śmiechu rozbawionej publiczności. W repertuarze cieszyńskiego kabaretu znalazły się m.in. skecze: "Szpiedzy", "Dalton Force", "Impreza u szopa pracza" i wiele innych, w tym jeden nowy, nie pokazywany jeszcze szerokiej publiczności.
    Po spektaklu, staraniem opiekuna kabaretów pana Piotra Musiała i dzięki przychylności artystów, młodzież miała możliwość wejść na scenę i porozmawiać z członkami kabaretu. Spotkanie rozpoczęło się od wręczenia Mariuszowi Kałamadze - liderowi zespołu - pamiątkowej maskotki w charakterystycznym sweterku. Później młodzi kabareciści rozmawiali ze swoimi idolami, pytali o twórczość, plany na kolejne występy, o pomysły na skecze. Również "Łowcy.B" byli ciekawi, czym zajmują się ich fani, przebrani w bardzo nietypowe stroje. Później nadszedł czas na autografy i serię pamiątkowych zdjęć. Na koniec kabareciści usłyszeli z ust starszych kolegów życzenia powodzenia w tworzeniu własnych przedstawień oraz zostali zaproszeni na specjalny występ "łowców" na przeglądzie kabaretowym PAKA 2011.
    Marcowy wieczór z pewnością długo będzie wspominany w przez młodzież, której spotkania z czołowymi kabaretami i doświadczonymi kabarecistami bardzo przypadły do gustu. Stały się one zachętą do zabawy na scenie i bodźcem do rozwijania własnych talentów kabaretowych.
      Serdecznie dziękujemy Wójtowi Gminy Trzciana panu Józefowi Nowakowi za pomoc w organizacji wyjazdu.

"Ziomki" i "Zgred" z członkami Kabaretu "Łowcy.B".

"Ziomki" i "Zgred" z członkami Kabaretu "Łowcy.B".

"Ziomki" i "Zgred" z członkami Kabaretu "Łowcy.B". "Ziomki" i "Zgred" z członkami Kabaretu "Łowcy.B".
"Ziomki" i "Zgred" z członkami Kabaretu "Łowcy.B".

Materiał nadesłany przez Piotra Musiała.

wstecz