Schola Parafialna "Cud" z Kierlikówki w Pasierbcu - 27.11.2011 r.
SCHOLA "CUD" W SANKTUARIUM MARYJNYM W PAISERBCU - 27.11.2011

    Dnia 27 listopada 2011 roku Schola "Cud" z Kierlikówki miała przyjemność uświetniać liturgię Mszy Świętej w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Pasierbcu. Na początku liturgii grupę przywitał i przedstawił Kustosz Sanktuarium Ksiądz Józef Waśniowski. - Witam serdecznie grupę z Kierlikówki, która przyjechała do nas z piękną intencją. Będą się modlić w tym listopadowym dniu za duszę Księdza Kanonika Władysława Rysia, wieloletniego Duszpasterza ich wspólnoty. Cieszę się, że młodzi ludzie pamiętają o tak zacnym człowieku.Pozdrawiam wszystkich mieszkańców tej Parafii - naszych przyjaciół." - powiedział kapłan do uczestników nabożeństwa, którzy po zakończonej mszy mogli kupić płytę "Cudu" pt. "Tyle cudów".
     Uczestnicy wyjazdu do Pasierbca udali się następnie z Księdzem Zbigniewem Kruczyńskim na grób zmarłego w 2005 roku rektora Parafii w Kierlikówce - Księdza Władysława Rysia, by tam po krótkiej modlitwie złożyć kwiaty i zapalić znicze.
    - Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji tego wyjazdu kieruję do rodziców  - to słowa kierowniczki i instruktorki scholi - Pani Małgorzaty Mikołajek. Zespół "Cud" z Kierlikówki powoli kończy już promocję wspomnianej płyty. Od października trwają natomiast przygotowania do wielkiego koncertu, który odbędzie się w Kierlikówce, w styczniu 2012 roku z okazji jubileuszu 10-lecia powstania tej parafii. 

 Schola Parafialna "Cud" z Kierlikówki w Pasierbcu

 Schola Parafialna "Cud" z Kierlikówki w Pasierbcu

 Schola Parafialna "Cud" z Kierlikówki w Pasierbcu  Schola Parafialna "Cud" z Kierlikówki w Pasierbcu

Schola Parafialna "Cud" z Kierlikówki w Pasierbcu - 27.11.2011 r.

Przy grobie ks. Władysława Rysia. Parafianie z Kierlikówki wraz ze scholą przy grobie ks. W. Rysia.

Parafianie z Kierlikówki wraz ze scholą przy grobie ks. W. Rysia.

wstecz