5 września 2004 roku remisowym, wyjazdowym meczem z "Ceramiką" Muchówka (1:1 - gol Karola Grabowskiego) zainaugurowali swoją grę w bocheńskiej klasie juniorów (grupa I) młodzi piłkarze klubu "Trzciana 2000". Także remisem, tym razem 0 : 0, zakończył się mecz rewanżowy tych drużyn, rozegrany na stadionie w Rdzawie 30 kwietnia 2005 roku.

Pierwsza połowa tego spotkanie była bardzo wyrównana. Żadna z drużyn nie miała właściwie stuprocentowej sytuacji na strzelenie bramki. Nieco składniej grali goście i to oni mieli optyczną przewagę. Juniorzy "Trzciany 2000", grający w czerwonych strojach, dosyć często kontratakowali, ale czynili to mało skutecznie. Dosyć pewnie grała obrona "Ceramiki", która powstrzymywała ataki trzciańskich pomocników i napastników.

Druga połowa meczu przyniosła znacznie więcej emocji. Szanse na zdobycie gola miały obie drużyny. Obiektywnie trzeba przyznać, że bliżsi zdobycia bramek byli goście. Bardzo dobry mecz rozegrał jednak trzciański bramkarz Daniel Widła, który przynajmniej trzykrotnie obronił strzały napastników z Muchówki, będących z nim w sytuacji sam na sam. Sytuacje do strzelenia gola mieli także trzciańscy napastnicy, którzy ambitnie zaatakowali po okresie dosyć zdecydowanej przewagi "Ceramiki". Gola jednak nie zdobyli, bo w ostatniej chwili obrońcy wybijali piłkę na rzut rożny lub skutecznie interweniował bramkarz drużyny gości. W sumie sprawiedliwy podział punktów.

Pierwsza połowa meczu miała wyrównany charakter. Kontratak zawodników Trzciany. Przy piłce Łuksz Król.
W II połowie bramkarz Trzciany Daniel Widła miał dużo pracy. Także tym razem powstrzymał atak "Ceramiki".