Mecz juniorów: Trzciana (żółte stroje) - Ceramika Muchówka 1 : 0.

Rozpoczęcie rundy rewanżowej przez trzciańskich juniorów na własnym boisku w Rdzawie okazało się bardzo udane. Mecz w wiceliderem odbył się przy pięknej pogodzie. Po wcześniejszym remisie (1 :1) z ,,Czarnymi" w Kobylu drużyna Trzciany pokazała się z dobrej strony. Już od pierwszych minut widoczne było dobre przygotowanie kondycyjne zawodników gospodarzy. Gra przebiegała całkowicie pod dyktando juniorów Trzciany. Już pierwsza ich akcja mogła przynieść bramkę. Kolejne ataki na bramkę "Ceramiki" (zielone stroje) stawały się coraz groźniejsze. Goście podjęli walkę i zacięte pojedynki można było obserwować na całej długości boiska.

Mecz juniorów: Trzciana (żółte stroje) - Ceramika Muchówka 1 : 0. Mecz juniorów: Trzciana (żółte stroje) - Ceramika Muchówka 1 : 0.

W 20 minuta piękną akcję przeprowadził duet braci Ujejskich, którzy grają w trzciańskim zespole na pozycji skrzydłowych. Sebastian ładna centrą w głąb pola zagrał do brata, który bez zastanowienia, mimo, że był pilnowany przez dwóch obrońców - popisał się przepiękną przewrotką, ale jego strzał z około 15 metrów minął bramkę gości.

Dziesięć minut później groźna akcję przeprowadzili goście. Ich napastnik Karol Tabor został sam na sam z trzciańskim bramkarzem Danielem Widłą, uderzył piłkę w kierunku dłuższego słupka, ale Michał Kukla zdołał wybić piłkę zmierzającą do bramki. W 38 minucie znów było niebezpiecznie pod bramką Daniela Widły, gdy po żucie rożnym zawodnik "Ceramiki" znalazł się w dogodnej sytuacji strzeleckiej. Przytomna postawa lewego pomocnika uratowała Trzcianę przed stratą gola.

Po okresie przewagi gości gospodarze wykonali wzorową akcję, po której obrońcy ,,Muchówki" mieli problem w wybiciem piłki. Ta spadła wprost pod nogi najlepszego strzelca "Trzciany" Łukasza Krakowskiego, zdobył swojego 16 gola. Wprawdzie bramkarz "Ceramiki" wybił piłkę, ale uczynił to zza linii bramkowej i sędzia uznał gola. Gracze "Ceramiki" głośno protestowali, ale sędzia decyzji nie zmienił i w 44 minucie meczu Trzciana zdobyła - jak się potem okazało - jedynego gola w tym meczu.

Druga połowa spotkania to nerwowa gra obu drużyn. Każda chciała zainkasować 3 punkty i tym samym przybliżyć się do ciągle literującej drużyny z Nowego Wiśnicza. Gra stawała się coraz bardziej agresywna, więc sędzia ukarał   żółtymi kartkami   dwóch zawodnikom z nr 10. W 75 minucie Daniel Widła wykazał się sporymi umiejętnościami, broniąc strzał Karola Tabora.
     Do końca meczu sytuacja na boisku nie zmieniła się i drużyna juniorów "Trzciany 2000" zakończyła mecz zwycięstwem inkasując 3 punkty i zbliżając się do lidera tabeli.