Rekordowe w tym sezonie zwycięstwo 12 : 1 odnieśli trzciańscy juniorzy, którzy wysoko pokonali kolegów z "Gryfa" Chronów. Przewaga gospodarzy, grających w niebieskich koszulkach, była od początku wyraźna. Na pierwszą bramkę trzeba było czekać osiem minut. Po zespołowej akcji prawą stroną i centrze gola strzelił Karol Grabowski.

Mecz juniorów: Trzciana - Chronów. Mecz juniorów: Trzciana - Chronów.
Maciej Kępa wyprowadza kolejny atak na bramkę gości. Jeden z nielicznych ataków na bramkę Daniela Widły.

Na 2 : 0 podwyższył w 20 minucie gry najskuteczniejszy do tej pory napastnik trzciańskiej drużyny Łukasz Krakowski, który przelobował celną główką bramkarza "Gryfa" po zbyt krótkim wybiciu piłki przez obronę. Po kolejnym błędzie obrony gości trzecią bramkę zdobył Sebastian Ujejski. Na 5 : 0 podwyższył pięć minut później Łukasz Król.

Mecz juniorów: Trzciana - Chronów.

Dośrodkowanie na bramkę Daniela Widły.

Krzysztof Dziedzic w ataku na bramkę "Gryfa".

Obrona gości często popełniała błędy. Wykorzystywali to pomocnicy i napastnicy gospodarzy. W 43 minucie tego spotkania było już 6 : 0, gdy ostro wzdłuż bramki zacentrował Sebastian Ujejski, a piłkę wepchnął do bramki Krzysztof Dziedzic. Takim wynikiem zakończyła się I połowa tego meczu, rozgrywanego przy pięknej, słonecznej, jesiennej pogodzie.

Za chwilę padnie kolejna bramka dla gospodarzy.   Daniel Widła chwyta piłkę uderzona przez zawodnika gości.

Drugą połowę rozpoczęli gospodarze w mocno zmienionym składzie. Na boisku pojawili się nowi zawodnicy, m. in. Damian Gumuliński, Jan Sroka, Bartek Kukla i Adrian Kukla. Wtedy nieco lepiej zagrali goście, choć pod trzciańską bramką wciąż nie było groźnych sytuacji. Kolejna bramka padła w 67 minucie meczu. Trzciana wyprowadziła skuteczny kontratak i Łukasz Krakowski podwyższył na 7 : 0. Potem już rozwiązał się worek z bramkami, które strzelali: Krzysztof Dziedzic (trzy bramki: w 71, 76, 85 min.), Barłomiej Kukla (77 min.) i Adrian Kukla (80 min.).

Kolejna bramka dla juniorów Trzciany 2000. Po tej akcji lewej strony boiska goście zdobyli honorowego gola.

Kiedy już wydawało się, że takim wynikiem zakończy się ten jednostronny mecz, ambitnie grający goście, po zespołowej akcji lewą stroną boiska, zdołali strzelić honorową bramkę.