Juniorzy KS Trzciana - "Piast" Łapanów 3 : 1.

Drużyna juniorów KS "Trzciana 2000", trenowana przez Bogdana Cholewę, nie zwalnia tempa. I choć przytrafiła im się tydzień temu porażka w wyjazdowym meczu z "Ceramiką" Muchówka, to widać, że chłopcy umieją grać w piłkę i stanowią dobry zespół, który może być groźny dla najlepszych drużyn w tej grupie rozgrywek.

Pierwsza połowa meczu z "Piastem" Łapanów rozpoczęła się od obustronnych ataków, z optyczną przewaga drużyny gości. Pewnie jednak grała trzciańska obrona, dyrygowana przez Kamila Kuklę. Po kwadransie do bardziej energicznych ataków ruszyli gospodarze. Na efekty dobrej gry nie trzeba było długo czekać.

Juniorzy KS Trzciana - "Piast" Łapanów 3 : 1. Juniorzy KS Trzciana - "Piast" Łapanów 3 : 1.
Na początku meczu groźniej atakowali goście, ale dobrze
w bramce spisywał się Daniel Widła.
Po kwadransie gry zespołem częściej atakującym
i mądrzej grającym stała się drużyna gospodarzy.

W 17 minucie meczu, po akcji prawa stroną boiska i centrze, Łukasz Krakowski strzelił główką pierwszego gola w tym meczu. Pięć minut później Trzciana mogła podwyższyć wynik, ale dwukrotnie obrońcy "Piasta" zablokowali strzały napastników gospodarzy. W tym okresie gry drużyna łapanowska zorganizowała kilka kontrataków, ale nie potrafiła sobie stworzyć dogodnej sytuacji.

Z każdą minutą rósł napór gospodarzy. Akcje lewą stroną
boiska przeprowadzał Karol Grabowski.

Po tej główce Karola Grabowskiego bramkarz zdoła odbić piłkę,
ale dopadnie ją Łukasz Krakowski i umieści w bramce.

W 25 minucie meczu sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny Trzciany. Wykonywał go Maciej Kępa. Precyzyjnie zacentrował na głowę Karola Grabowskiego, ale jego strzał zdołał sparować bramkarz gości. Na miejscu był jednak Łukasz Krakowski, który umieścił piłkę w bramce gości. W 38 minucie meczu, po rzucie wolnym z lewej strony boiska łapanowski napastnik strzelił w słupek bramki Daniela Widły. Na 2 minuty przed końcem  I połowy, znów po precyzyjnie wykonanym rzucie wolnym, pomocnik drużyny Trzciany Łukasz Król, po raz trzeci pokonał bramkarza gości. Wysokim prowadzeniem trzciańskiej drużyny 3 : 0 zakończyła się I połowa meczu.

Z kolei prawą strona atakowali często
Sebastian Ujejski i Krzysztof Dziedzic.
W pierwsze połowie bardzo dobrze zagrała trzciańska defensywa,
która skutecznie powstrzymywała ataki "Piasta".

Druga połówka spotkania była już mniej emocjonująca. Trzciańska drużyna grała mniej składnie i miała właściwie tylko jedną okazję do strzelenia bramki.  Coraz częściej do głosu zaczęli dochodzić zawodnicy "Piasta", którzy groźnie atakowali. Mogli strzelić gola już w 60 minucie meczu, ale świetną paradą popisał się Daniel Widła.

Juniorzy KS Trzciana - "Piast" Łapanów 3 : 1.  Juniorzy KS Trzciana - "Piast" Łapanów 3 : 1.
Pod koniec meczu częściej atakowali ambitnie grający
zawodnicy drużyny gości.
Po jednej z ładniejszych akcji meczu i centrze z lewej strony boiska
goście główką (Marcin Kuras) zdobyli honorowego gola

W tej sytuacji zastępujący trenera kierownik drużyny Maciej Babral dokonał w zespole kilku zmian. Ambitnie grający goście coraz częściej atakowali i efektem ich lepszej gry był honorowy gol, zdobyty główką w 80 minucie meczu przez Marcina Kurasa, po precyzyjnej centrze z lewej strony boiska. W 85 minucie meczu poprzeczka uratowała drużynę z Łapanowa przed utrata kolejnego gola. Wynik odzwierciedla przebieg tego meczu.