Trzciana - Bogucice.

   Bardzo wyrównany był ostatni w tym sezonie mecz drużyny "Trzciana 2000" z "Motorem" Bogucice. Przez większą część meczu gra toczyła się w strefie środkowej. Grająca w czerwonych strojach drużyna gospodarzy przez długą część meczu nie mogła znaleźć sposobu na ogranie obrony gości. Na dodatek niewiele brakowało, aby straciła gole. Najpierw w 7 minucie tego meczu udanie interweniował trzciański bramkarz Daniel Widła, a 10 minut później w sukurs przyszedł mu słupek. W tym okresie ton grze nadawali więc goście. Kilka minut później gospodarze mieli pierwszą okazję na zdobycie gola, ale główkę Krzysztofa Bębenka zdołał obronić bramkarz gości. Podobnie było w 37 minucie gry. Pierwsza odsłona tego meczu skończyła się więc bezbramkowym remisem.

   Druga połowa - to nieco inny obraz gry. Po kwadransie zaznaczyła się lekka przewaga gospodarzy, którzy atakowali głównie skrzydłami. Po jednej z takich akcji, przeprowadzonej skrzydłem przez Wojciecha Kowalskiego, nie zdołał dosięgnąć piłki Krzysztof Bębenek.  Pięć minut później kolejny rajd Wojciecha Kowalskiego zakończył się  jego minimalnie niecelnym strzałem. Jedyny gol meczu padł około 75 minuty gry, gdy po okresie przewagi gospodarzy i niepewnej interwencji obrony gości Mariusz Solarz przelobował bramkarza i zdobył - jak się potem okazało - jedyną bramkę meczu. Trzciana mogła jeszcze podwyższyć w ostatniej minucie spotkania, ale Szymon Bujak po minięciu bramkarza gości strzelił z ostrego kąta w boczną siatkę bramki.

   Pojedynek z "Motorem" zakończył pierwszą rundę rozgrywek o mistrzostwo bocheńskiej B- klasy. Niebawem opublikujemy końcową tabelę rozgrywek oraz przedstawimy dokładniejszą analizę meczów trzciańskiej drużyny.

MINI FOTORELACJA

   Trzciana - Bogucice. Trzciana - Bogucice.
Pierwsza groźna akcja pod bramką gości. Oskrzydlający atak gospodarzy nie przyniósł tym razem powodzenia.
 Trzciana - Bogucice. Trzciana - Bogucice.
Tłok pod bramką Daniela Widły. Powstrzymany kontratak Trzciany.
 Trzciana - Bogucice. Trzciana - Bogucice.
Kolejny atak trzciańskich napastników na bramkę gości. Tak padła jedyna bramka dla Trzciany.
   Trzciana - Bogucice. Trzciana - Bogucice.
Napór gospodarzy w II połowie meczu był coraz większy. Niewykorzystany rzut rożny dla Trzciany.

   

wstecz