Trzciana - Niedary 3 : 1.

Po dwóch wysokich porażkach przyszła pora na pewne zwycięstwo. Na swoim terenie, na boisku w Rdzawie zawodnicy LKS Trzciana 2000 wypunktowali rywali z "Raby" Niedary w stosunku 3 : 1, prowadząc do przerwy 2 : 0. Pierwszego gola zawodnicy gospodarzy strzelili po kwadransie gry, kiedy po podaniu Roberta Grabowskiego przytomnie zachował się Krzysztof Bębenek ogrywając bramkarza i strzelając celnie do bramki gości.

Drużyna Trzciany stwarzała w pierwszej połowie spotkania dużo sytuacji bramkowych  i miała sporą przewagę. Z kilku wykorzystała jedną. Tym razem podającym był Wojciech Kowalski, a drugiego już gola w tym meczu zaliczył Krzysztof Bębenek.

Wraz z początkiem drugiej połowy spotkania do ataku ruszyli zawodnicy gości. Ich ataki sunęły na bramkę Daniela Kukli, ale dosyć pewnie były powstrzymywane przez trzciańską obronę. Trzciana zmienił więc taktykę, wyprowadzając groźne kontrataki. W 55 minucie meczu, po takim właśnie kontrataku sam na sam z bramkarzem gości znalazł się Daniel Zarzycki, ale nie zdołał wykorzystać dogodnej sytuacji strzelając prosto w bramkarza. Dziesięć minut później, za popchnięcie trzciańskiego zawodnika w polu karnym przez obrońcę gości, sędzia podyktował rzut karny. Strzał Krzysztofa Bębenka bramkarz zdołał odbić, ale dobitka była już skuteczna. Środkowy trzciańśki napastnik popisał się więc klasycznym hat trickiem i został bohaterem tego meczu.

Goście grali ambitnie i to się im opłaciło, bowiem na pięć minut przed końcem meczu strzelili honorowego gola. Po akcji lewą stroną boiska z ostrego kąta, ale bardzo precyzyjnie strzelił lewoskrzydłowy "Raby", piłkę tylko musnął trzciański bramkarz i ta, nad nim, wpadła do bramki.

MINI FOTORELACJA

Trzciana - Niedary 3 : 1. Trzciana - Niedary 3 : 1.
Atak drużyny z Trzciany wyprowadza Wojciech Kowalski. Kolejny strzał na bramkę "Raby".
Znów niebezpieczna sytuacja pod bramką gości. Główny bohater tego meczu Krzysztof Bębenek (trzeci od lewej).
Daleki wyrzut piłki z autu. Ten kontratak trzciańskiej drużyny powstrzymali obrońcy "Raby".