RUSZA RUNDA REWANŻOWA

Na stadionie w Rdzawie emocji z pewnością nie zabraknie.

Na stadionie w Rdzawie emocji z pewnością nie zabraknie.

  9 kwietnia 2006 roku, meczem z drużyną "Polonia" Wyżyce, który rozpocznie się na stadionie w Rdzawie o godzinie 14, wznawiają rozgrywki piłkarze nożni klubu "Trzciana 2000". - Drużyna ze względu na długą zimę miała utrudnione warunki do przygotowania się do rundy rewanżowej. Rozegraliśmy jednak dwa mecze sparingowe, osiągając korzystne wyniki z wyżej notowanymi przeciwnikami. Zremisowaliśmy z "Macierzą" Lipnica Murowana 2 : 2 oraz wygraliśmy z "Czarnymi" Kobyle 4 : 2. W drużynie zaszły niewielkie zmiany. Odeszli bracia Gomółkowie, przybył z "Beskidu" Żegocina Mirosław Ptak - poinformował trener trzciańskiej drużyny Stanisław Tracz.
   Rewanżowa runda rozgrywek potrwa do 18 czerwca 2006 roku. Zespół Trzciany sześć razy wystąpi na własnym stadionie, pięć meczów rozegra na wyjeździe. Przypomnijmy, że po rundzie jesiennej drużyna z dorobiem 19 punktów zajmuje piąte miejsce w tabeli, mając do lidera - "Victorii" Słomka aż 14 punktów straty. Podstawowym więc zadaniem drużyny będzie walka o stanięcie na podium tegorocznej rundy walki o mistrzostwo B-klasy Podokręgu Piłki Nożnej w Bochni. Dwie czołowe drużyny - "Victorii" i "Tęczy" Świaniary są właściwie poza zasięgiem, ale z Borkiem i "Beskidem" Żegocina są szanse na wygranie i uplasowanie się na trzeciej pozycji.

Czy kibice i trener "Trzciany 2000" będą mieć powody do radości ? W jakiej formie jest trzciańska drużyna przekonamy się niebawem.
Czy kibice i trener "Trzciany 2000" będą mieć powody do radości ? W jakiej formie jest trzciańska drużyna przekonamy się niebawem.

   Jaka jest rzeczywiście forma i skuteczność trzciańskiej drużyny przekonamy się niebawem. Pierwsza okazja pojawi się w najbliższą niedzielę, następna 23 kwietnia, gdy do Rdzawy przyjedzie rywal zza miedzy i sąsiad w tabeli - żegociński "Beskid".

TERMINARZ ROZGRYWEK I WYNIKI >>>

wstecz