Mecz juniorów: Trzciana - "Strażak" Mokrzyska.

Drużyna juniorów  Trzciany odniosła swoje pierwsze zwycięstwo w I lidze juniorów, pokonując zdecydowanie na boisku w Rdzawie drużynę "Strażaka" Mokrzyska 6 : 1. Pierwsza połowa meczu nie zapowiadała jednak pogromu gości. Wprawdzie drużyna gospodarzy miała kilka stuprocentowych sytuacji strzeleckich i panowała na boisku, ale to goście po jednym, z kontrataków zdobyli gola strzelając rzut karny za faul Dudzica na jednym z napastników "Strażaka".

Mecz juniorów: Trzciana - "Strażak" Mokrzyska. Mecz juniorów: Trzciana - "Strażak" Mokrzyska.
Obrona "Strażaka" powstrzymała ten atak gospodarzy. Ten strzał pomocnika Trzciany był niecelny.
Niewykorzystana sytuacja bramkowa na polu karnym gości. Rzut karny dla gości. "Strażak" prowadzi 1 : 0.

Wprawdzie trzciański bramkarz Daniel Widła wyczuł intencje strzelca, ale jego uderzenie było precyzyjne i znalazło drogę do siatki.

Zamieszanie na polu karnym gości. Dudzic strzela nad poprzeczką. Był czy nie było faulu ?

Przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę meczu szansę na strzelenie gola miał Dudzic, ale jego strzał poszybował nad poprzeczką. Tak więc po pierwszej połowie niespodziewanie prowadzili, grający w czerwonych strojach goście. W 7 minucie II połowy meczu na strzał z dalszej odległości zdecydował się Sebastian Ujejski. Była to dobra decyzja, bo piłka znalazła się w siatce bramkarza "Strażaka". Zdobyty gol poderwał drużynę gospodarzy do energiczniejszych ataków. Goście całkowicie oddali pole gry i pod ich bramką raz po raz dochodziło do groźnych sytuacji. Wkrótce rozsypał się worek z golami.

Trzciana znów w ataku na bramkę rywali.

Wyrównujący gol Karola Grabowskiego.

Gdyby zawodnicy Trzciany mieli większą skuteczność padłby wynik dwucyfrowy. Skończyło się na sześciu strzelonych golach. W 58 minucie gry na 2 : 1 podwyższył Karol Grabowski. Dwie minuty później rzut karny wykorzystał Sebastian Ujejski i było już 3 : 1. Na 4 : 1 podwyższył niebawem Krzysztof Dziedzic. W 84 minucie było już 5 : 1, gdy centrę w prawego skrzydła wykorzystał Adrian Kukla. Ostatniego, ale za to najpiękniejszego gola w tym meczu uzyskał Łukasz Król, strzelając w samo górne okienko bramki gości po składnej zespołowej akcji całego zespołu.

Kolejny gol dla Trzciany. Piękny gol Łukasza Króla zamknął festiwal strzelecki.

Dwa ostatnie rezultaty, czyli remis na wyjeździe z "Sokołem" Borzęcin i wysokie zwycięstwo nad "Strażakiem" Mokrzyska powinny podbudować psychicznie trzciański zespół, który swoją grę w I lidze juniorów rozpoczął od czterech porażek. Teraz drużyna powinna grać już pewniej i z wiarą we własne możliwości, które przecież nie są małe.