Trzciana - "Ostrowianka" - mecz klasy B.

27 maja 2007 r. na stadionie piłkarskim w Rdzawie został rozegrany mecz pomiędzy KS Trzciana 2000, a "Ostrowianką" Ostrów Królewski. Mecz rozpoczął się od groźnych ataków, grających w czerwonych koszulkach gospodarzy, którzy jednak nie mogli znaleźć sposobu na pokonanie bramkarza gości. Jako pierwsi objąć prowadzenie mogli zawodnicy z Ostrowa
Królewskiego, ale po ich strzale piłka odbiła się od słupka bramki strzeżonej przez Tomasza Kuklę.

Trzciana - Ostrów. Trzciana - Ostrów.

W 36 minucie Trzciana objęła prowadzenie. Precyzyjne dośrodkowanie z lewej strony boiska wykorzystał najskuteczniejszy zawodnik trzciańskiego zespołu - Krzysztof Bębenek, strzelając z główki obok bezradnego bramkarza Ostrowa Królewskiego. W ostatnich sekundach I połowy mogło być 2:0, lecz ten sam zawodnik nie wykorzystał stuprocentowej sytuacji, gdyż piłka kozłowała przed bramką na nierówności. Do przerwy KS Trzciana 2000 prowadziła 1:0.

Po wznowieniu gry zawodnicy Trzciany ruszyli do ataków i już w 50 minucie Daniel Zarzycki podwyższył na 2:0. Uderzył z około 12 metrów i piłka wpadła (po odbiciu jeszcze przez bramkarza gości) do siatki. Od tego momentu w poczynaniach Trzciany wkradło się rozluźnienie. W 55 minucie piękną bramkę zdobył zawodnik gości, uderzając zza pola karnego w samo okienko. W 61 minucie Wojciech Kowalski popędził prawą stroną i po błędzie bramkarza Ostrowianki wpakował piłkę do siatki. Goście chcieli coś jeszcze zdziałać, lecz po kolejnej próbie strzału, piłka uderzyła w słupek. W 81 minucie między słupkami bramki gospodarzy stanął Daniel Widła, a Tomasz Kukla przeszedł do gry w polu. To właśnie po jego podaniu w 82 minucie meczu drugą swoją bramkę zdobył Krzysztof Bębenek będąc sam na sam z bramkarzem Ostrowianki. Ominął go i strzelił do pustej bramki. W 90 minucie goście zdobyli jeszcze jedna bramkę po celnym dośrodkowaniu i precyzyjnej główce pod poprzeczkę. Chwilę później wynik na 5:2 ustalił Wojciech Kowalski po kolejnym błędzie bramkarza Ostrowianki. KS Trzciana 2000 wygrała i wciąż liczy się w walce o awans do klasy "A".