Małopolski  Oddział  Doradztwa Rolniczego

Małopolski   Oddział  Doradztwa Rolniczego informuje:

                                                                                                                                                                                                               Bochnia 25.05.2009

dot. spełnienia celów założonych przez beneficjentów w programach wspierania gospodarstw niskotowarowych.

    Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Bochni organizuje w dniu 16 czerwca br. szkolenie dla beneficjentów programu "Wsparcie gospodarstw niskotowarowych" , którzy do tej pory nie odbyli planowanego szkolenia, nie posiadają stosownego zaświadczenia i w związku z tym mogą ponieść konsekwencje finansowe.
    Beneficjenci programu dla gospodarstw niskotowarowych " Wsparcie gospodarstw niskotowarowych" z PROW 2004-2006, którzy w jesieni 2006 roku złożyli /w drugim etapie składania /wnioski do BP ARiMR i zapisali w nich jako "cel pośredni" - odbycie szkolenia - powinni odbyć szkolenie oraz w terminie nie później niż 6 miesięcy i 7 dni od trzeciej płatności złożyć w biurze powiatowym ARiMR oświadczenie o spełnieniu "celów pośrednich" .
Osoby zainteresowane szkoleniem prosimy o kontakt z doradcami w gminach lub z biurem powiatowym MODR w celu uzgodnienia szczegółów uczestnictwa.
    Informując o tym Pana Wójta/Burmistrza prosimy o upublicznienie tego tekstu na stronie internetowej gminy lub w inny przyjęty sposób.

Kontakt z MODR PZDR Bochnia: tel/fax - 014/6124473,
e-mail: bochnia@modr.pl

Wacław Majcher
Kierownik Powiatowego
Zespołu Doradztwa Rolniczego w Bochni

POPRZEDNIA INFORMACJA Z 09.02.2009

wstecz