MAGDAMARKET OTWARTY !
MAGDAMARKET - nowy sklep w Trzcianie.

   "MAGDAMARKET" - tak nazywa się nowy sklep wielobranżowy w Trzcianie, który został bez zbędnej pompy otwarty 27 marca 2004 roku. Ta nowa placówka handlowa jest sklepem samoobsługowym, który czynny będzie przez cały tydzień; w dni robocze od 7 rano do 21 wieczorem, w niedziele od 8 do 21. Na 360 metrach kwadratowych (obecnie, bo sklep będzie jeszcze powiększał powierzchnię handlową o nowe stoiska) zlokalizowano kilkanaście stoisk. Wszystko w nowoczesnej, ale funkcjonalnej stylizacji.

    W nowym sklepie, zlokalizowanym naprzeciwko Zakładów Mięsnych "Exodus", sprzedaż rozpoczęła się już kilka minut przed godziną siódmą. W pierwszej godzinie funkcjonowania sklepu ruch panował tu bardzo duży ruch. Spotkać można było nie tylko mieszkańców Trzciany, ale także z pobliskich wiosek. Na klientów czekały także   niespodzianki. Już w obszernym holu dodawano do zakupów dodatkowe towary, pochodzące głównie z produkcji "Exodusu". Dzieci dostawały także czekolady. Na zewnątrz można było dodatkowo posilić się kiełbaskami z rusztu.

      Młoda załoga sklepu miała bardzo dużo pracy. Nad wszystkim musiała czuwać kierowniczka sklepu - pani Agnieszka Piech. Oblegane było złaszcza stoisko z wyrobami Zakładów Mięsnych "Exodus", przy którym, pomimo sprawnej obsługi, zrobiła się kolejka. Dwie kasy, umieszczone przy wyjście ze sklepu także nie mogły nadążyć z obsługą klientów. Klienci wychodzili ze sklepu z zadowolonymi minami, obładowani siatkami z zakupami. Cieszyły się także małe dzieci, które w holu sklepu mogły "polatać" na samolocie - zabawce.

     - Miały być dodatkowe atrakcje, ale zła pogoda przeszkodziła nam w planach - powiedział ojciec właścicielki sklepu Magdy Sowińskiej - Kazimierz. Poinformował równocześnie, że w niedługim czasie powstaną w sklepie dodatkowe stoiska i dopiero wtedy będzie można w pełni wykorzystać powstałe po wybudowaniu obiektu, możliwości.

      "Exodus" prowadził do tej pory własny sklep, znajdujący się w ciągu budynków po drugiej stronie drogi. Ale ze względu na wymagania Unii Euriopejskiej, zakład musiał oddzielić część produkcyjną od sklepowej. Wybudowano więc po drugiej stronie drogi, prowadzącej z Trzciany do Kamionnej nowy zakład, a wraz z nim także obiekt przeznaczony na sklep.

       Przed sklepem znajduje się spory, wyłożony kostką parking; można więc podjechać samochodem prawie pod samo wyjście i przeładować zakupiony towar z koszyka do bagażnika samochodu.

      Jak zapewnia w ulotce reklamowej właścicielka sklepu - "MagdaMarket" to udane zakupy, ceny niższe jak wszędzie, największy wybór towarów, promocje i obniżki cen.

wstecz