PUNKT APTECZNY "RUMIANEK"

     Na mapie gospodarczej gminy Trzciana pojawił się nowy obiekt. Prawie na wprost Ośrodka Zdrowia w Trzcianie, w ciągu kilku miesięcy wyrósł budynek, w którym na parterze urządzony został Punkt Apteczny o wdzięcznej nazwie "Rumianek". Jego właścicielem jest pan Mateusz Chojecki z Leszczyny.

     Uroczyste otwarcie nastąpiło w sobotę, 2 października 2004 r. Pierwszy klient - mężczyzna otrzymał w prezencie bombonierkę i mógł wznieść toast szampanem za pomyślność nowego przedsięwzięcia. Na otwarciu tego punktu aptecznego skorzystają także wszyscy klienci, którzy do końca tego roku będą mogli przy zakupach skorzystać z 5% rabatu.   - Potencjalnych klientów chcemy przyciągnąć pełną ofertą, konkurencyjnymi cenami, gratisowymi upominkami, a także premiowanym atrakcyjna nagrodą konkursem dla klientów dokonujących największych zakupów. Szczegóły tego konkursu ogłosimy niebawem - poinformował właściciel punktu aptecznego, który planuje w przyszłości przekształcić go w aptekę. Dopiero wtedy będzie można nabyć tu wszystkie leki. Obecnie w ofercie są tylko te, które dla punktów aptecznych dopuszczają przepisy.

       - Pomysł na otwarcie w Trzcianie punktu aptecznego narodził się w ubiegłym roku. Jego otwarcie mogło nastąpić już w maju, ale były trudności z zatrudnieniem pracowników, którzy muszą mieć odpowiednie wykształcenie, a kierownik dodatkowo 3-letni staż. W końcu się udało i możemy już służyć tutejszej społeczności. Obecnie jest początek jesieni, więc przede wszystkim sprzedają się obecnie leki antygrypowe - informuje właściciel punktu aptecznego.

wstecz