SUKCES W POWIATOWYCH ELIMINACJACH OTWP 2005

Powiatowe eliminacje OTWP - Bochnia 6 kwietnia 2005 r.

    Dużym sukcesem reprezentanta Publicznego Gimnazjum w Leszczynie Dawida Tworzydło zakończył się jego udział w powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Gimnazjalista z Leszczyny, przygotowany do turnieju przez mgr Alicję Widła, wywalczył I miejsce i tym samym uzyskał prawo do reprezentowania powiatu bocheńskiego w eliminacji wojewódzkiej. Po teście pisemnym Dawid zajmował II miejsce, ale w ustnym finale zdecydowanie pokonał Karola Stalmacha.

    Eliminacje powiatowe odbyły się 6 kwietnia 2005 r. w sali narad Starostwa Powiatowego w Bochni. Gminę Trzciana, która zdecydowanie wyróżnia się masowym udziałem uczniów w tym turnieju, reprezentowało dwóch uczniów - Przemysław Machaj w kategorii szkół podstawowych i właśnie Dawid Tworzydło. Występ Przemka, z którym na konkurs przyjechała mgr Izabela Sroka, również był udany. Uczeń klasy szóstej PSP w Kierlikówce zajął w eliminacjach powiatowych trzecie miejsce, ustępując jedynie Kamilowi Panniakowi z Rajbrotu (I miejsce) i Elżbiecie Mróz z Łąkty Górnej.

Przemek Machaj - pierwszy z prawej. Dawid Tworzydło podczas odbierania nagrody.

    Nagrody książkowe, ufundowane przez Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Bochni, wręczył jego prezes - Starosta Bocheński - Ludwik Węgrzyn. Eliminacje wojewódzkie mieć będą miejsce jeszcze w miesiącu kwietniu. Trzymamy kciuki !

wstecz