Już po raz trzeci w tym roku w sali gimnastycznej PSP w Leszczynie ma miejsce impreza tenisowa rangi powiatowej. Tym razem w pierwszy dzień po feriach zimowych, czyli 14 lutego 2005 roku, rozegrane zostały powiatowe eliminacje Igrzysk Młodzieży Szkolnej - Zawody w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców i Dziewcząt. W walce o awans do dalszych rozgrywek zmierzyły się drużyny dziewcząt z ośmiu szkół podstawowych (Grabie i Lipnica Górna były reprezentowane przez dwie drużyny) oraz ekipy chłopców również z ośmiu placówek (Lipnica Górna była reprezentowana przez dwie drużyny). Do udziału w zawodach nie zgłosiła się natomiast żadna drużyna z miasta Bochni oraz gmin: Drwinia i Żegocina.

     Głownym organizatorem i jednocześnie sędzią zawodów był mgr Stanisław Tracz z PSP w Leszczynie. W prowadzeniu imprezy pomagała mu także mgr Józefa Rosiek z PSP w Trzcianie. Rywalizacja drużynowa polega na tym, że drużyna (minimum dwóch zawodników) rozgrywa z rywalami trzy pojedynki - dwa indywidualne i jeden deblowy.

     Po rozegraniu wszystkich meczów organizatorzy ogłosili wyniki oraz wręczyli zawodnikom dyplomy. Do dalszych rozgrywek awansowały po dwie najlepsze drużyny dziewcząt i chłopców.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

DZIEWCZĘTA CHŁOPCY
1. PSP w Leszczynie (A. Osika, A. Lalecka, N. Pietroń) 1. PSP w Jodłówce (D. Wiatr, P. Żydek)
2. PSP w Gawłowie (W. Mucha, P. Stal) 2. PSP w Królówce (M. Kukla, Ł. Karteczka, M. Wołek)
3. PSP w Grabiu (M. Rożen, A. Woźniak) 3. PSP w Łazach (K. Dobmanowski, J. Dobmanowski)
4. PSP w Lipnica Górna (K. Trojanowska, M. Przybyłko) 4. PSP w Łąkcie Dolnej (S. Pach, )
5. PSP w Trzcianie (A. Kaja, B. Stokłosa) 5. PSP w Trzcianie (W. Tracz, K. Salach)
Grały także drużyny: PSP w Stanisławicach, Królówce, Łazach. Grały także drużyny: PSP w Grabiu, Tarnawie, Lipnicy Górnej)
Mecz indywidualny dziewcząt. Mecz indywidualny chłopców.
Gra deblowa dziewcząt. Gra deblowa chłopców.
Dyplom odbierają reprezentantki PSP w Leszczynie. Gratulacje dla zwycięskiego zespołu chłopców.
Za stołem sedziowskim: J. Rosiek, Stanisław Tracz oraz A. Polek. Drużyny dziewcząt z: Lipnicy Górnej, Gawłowa i Leszczyny.

wstecz