flashtree.gif (1897 bytes)

PREZENTY POD CHOINKĘ

    Są tacy szczęśliwcy, którzy prezenty pod choinkę otrzymali już na trzy dni przed wigilią. Stało się to dzięki akcji trzciańskiego sklepu "Magda Market", który już po raz trzeci przeprowadził losowanie atrakcyjnych nagród dla klientów robiących zakupy w tym miejscu. Akcja zbierania paragonów potwierdzających zakupy trwała dokładnie jeden miesiąc.

Magda Market w świątecznej dekoracji. Losowanie nagród dla klientów sklepu.
"Magda Market" w świątecznej dekoracji. Losowanie nagród dla klientów sklepu.

    22 grudnia 2006 roku, kilka minut po godzinie 15, rozpoczęło się losowanie nagród. W roli "Sierotki Marysi" wystąpił sześcioletni Łukasz z Muchówki, który wraz z mamą właśnie do Trzciany przyjechał na świąteczne zakupy. Chłopiec ośmiokrotnie sięgał do wielkiego pudła z paragonami i pod kontrolą właścicielki sklepu losował zdobywców nagród. Za swoją pracę został nagrodzony dużą czekoladą. Tak się złożyło, że nikogo z wylosowanych nie było w sklepie, a więc nagrody odbiorą, jak tylko dowiedzą się o tym, że otrzymali od sklepu świąteczne prezenty.
   Nagrody wylosowali: plecak - Andrzej Czuban z Królówki, zestaw szkolny - Małgorzata Balicka z Trzciany, ręcznik - Genowefa Dudziak z Kamionnej, plecak - Kazimierz Hejmo, parasol - Halina Grabowska z Ujazdu, zestaw szkolny - Józefa Jagielska, odtwarzacz MP3 Stanisław Gawłowicz z Bełdna, telewizor - Krystyna Kubacka.

Afisz zachęcający do udziału w świątecznej loterii. Za swoją pracę Łukasz otrzymał czekoladę.
Afisz zachęcający do udziału w świątecznej loterii. Za swoją pracę Łukasz otrzymał czekoladę.

   "Magda Market" corocznie prowadzi we współpracy z trzciańskim "Caritasem" akcję zbierania darów dla ubogich mieszkańców gminy. Do wystawionych koszów klienci sklepu wkładali różne towary, zakupione w prezencie dla podopiecznych "Caritasu". Najczęściej były to trwałe środki spożywcze: mąka, cukier, olej itp. Zebrano kilka takich koszyków darów, które uradują kilkanaście osób z terenu gminy w okresie świątecznym.

 wstecz