LKS TRZCIANA 2000 - INAUGURACJA RUNDY WIOSENNEJ 2007

Mecz z drużyną "Orła" Dębno. Mecz ze "Strażakiem" Mokrzyska.
Mecz z drużyną "Orła" Dębno. Mecz z drużyną "Strażaka" Mokrzyska.

  Już w najbliższą sobotę, tj. 31 marca 2007 roku, o godzinie 15.00 na stadionie piłkarskim w Rdzawie juniorzy Ludowego Klubu Sportowego "Trzciana 2000" rozpoczną rundę rewanżową rozgrywek o mistrzostwo I ligi okręgowej juniorów starszych. Podopieczni trenera Bogdana Cholewy zmierzą się z trzecią drużyna z tabeli - "Metalem-Gawro" Tarnów. W pierwszej rundzie, 28 sierpnia 2006 roku, na stadionie w Tarnowie zdecydowanie lepsi byli tarnowianie, którzy pokonali debiutującą wtedy w tej klasie rozgrywek reprezentację "Trzciany 2000".
    Sezon jesienny nie był dla debiutantów zbyt pomyślny, ale też nie najgorszy. Ostatecznie trzciańscy juniorzy zdobyli w 13 meczach 13 punktów, odnosząc cztery zwycięstwa, raz remisując i doznając osiem porażek. W tabeli ulokowali się jedenastym miejscu. Jak się wydaje runda rewanżowa powinna być dla nich zdecydowanie lepsza. Nabyli już ligowego doświadczenia i łatwo rywalom pola nie oddadzą. Walka o utrzymanie się w lidze - to podstawowe zadanie drużyny w rundzie rewanżowej. Pomóc może im w tym publiczność, którą kierownictwo drużyny serdecznie zaprasza, prosząc jednocześnie o kulturalny doping.
     Mecz z "Metalem" powinien pokazać, jaka jest aktualnie forma zawodników oraz na ile dobrze i skutecznie przepracowali okres przygotowawczy. Do rozgrywek przygotowano już rdzawski stadion, na którym dokonano pewnych usprawnień, m. in. zamontowano budki dla zawodników obu drużyn.

wstecz