VIII. Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Trzciana.

   24 czerwca 2007 r. meczem Kierlikówka - Rdzawa (godz. 14.00) rozpoczął się VIII. Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Trzciana. Pomysł kierownictwa klubu "Trzciana 2000" sprzed ośmiu lat okazał się znakomity, a poszczególne mecze ogląda więcej ludzi, niż kilka meczów ligowych trzciańskich drużyn razem wziętych. Choć zdarzały się nieporozumienia, co do zasad rozgrywania meczów i zasady fair play, to organizatorzy mają nadzieję w tym roku na ciekawe, prowadzone w sportowej atmosferze widowiska piłkarskie.
    Turniej ten jest także nadzieją na odkrycie nowych talentów piłkarskich, które będą mogły zasilić zwłaszcza trzciańską drużynę juniorów. Przypomnijmy, że do tej pory dwukrotnie trofeum ufundowane przez Wójta Gminy Trzciana zdobywały reprezentacje Rdzawy (2000 i 2001 r.), Łąkty Dolnej (2002 i 2004 r.) i Trzciany (2005 i 2006 r,), a raz Leszczyna (2003 r.). Jak do tej pory ani razu nie udała się ta sztuka drużynom Ujazdu, Kierlikówki i Kamionnej. Po pierwszych meczach już wiadomo, że z tej trójki pucharu na pewno nie zdobędzie Ujazd, który przegrał ( honorowo) z Kamionną w rzadko spotykanym stosunku 4 : 7.
    Zasady rozgrywania turnieju są takie same, jak w roku ubiegłym, choć nie zaplanowano meczów rewanżowych. O doborze drużyn w pierwszych meczach zdecydowało losowanie. Zwycięska ekipa z roku poprzedniego (Trzciana) rozpocznie rozgrywki od rundy drugiej. Zawody prowadzą sędziowie z Bochni. Ponieważ mecze muszą wyłonić zwycięzców, gdy w normalnym czasie gry (2 x 45 minut) nie nastąpi rozstrzygnięcie, będzie dogrywka (2 x 15 minut), a jeśli i ta nie da rozstrzygnięcia, strzelane będą do skutku rzuty karne.

TERMINARZ I WYNIKI TURNIEJU
24.VI.2007
:

Kierlikówka - Rdzawa 2 : 0 Kierlikówka - Rdzawa 2 : 0
Kierlikówka - Rdzawa 2 : 0 - Relacja >>>
Łąkta Dolna - Leszczyna 1 : 4 Łąkta Dolna - Leszczyna 1 : 4
Łąkta Dolna - Leszczyna 1 : 4 - Relacja >>>
Ujazd - Kamionna - 4 : 7 Ujazd - Kamionna - 4 : 7.
Ujazd - Kamionna - 4 : 6 - Relacja >>>

1.VII.2007:
Kierlikówka  - Leszczyna 5: 0
Kamionna - Trzciana 2 : 7

8.VII. 2007

Mecz o III miejsce: Leszczyna - Kamionna. Mecz o III miejsce: Leszczyna - Kamionna.

Leszczyna - Kamionna 4 : 3 - Relacja >>>

Mecz o I miejsce: Kierlikówka - Trzciana. Mecz o I miejsce: Kierlikówka - Trzciana.

Kierlikówka - Trzciana 0 : 5 - Relacja >>>


                    

     Organizatorzy turnieju serdecznie dziękują kibicom za liczne przybywanie na stadion w Rdzawie i kulturalne dopingowanie swoich ulubieńców. Do zobaczenia za rok !

wstecz.