IX. GMINNY TURNIEJ  PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY TRZCIANA

      W latach 1999 i 2000 reprezentacja Rdzawy, w latach 2001 i 2002 reprezentacja Łąkty Dolnej, w roku 2003 drużyna Leszczyny i w ostatnich trzech latach reprezentacja Trzciany zdobywały Puchar Wójta Gminy Trzciana w Turnieju Piłki Nożnej rozgrywanym na stadionie piłkarskim w Rdzawie. Organizatorami zawodów są: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Lokalnego Gminy Trzciana (KS "Trzciana 2000") oraz Wójt Gminy Trzciana. 15 czerwca 2008 r. meczem Kamionna - Ujazd rozpoczęła się dziewiąta edycja tej imprezy, cieszącej się dużym zainteresowaniem kibiców. Turniej rozgrywany jest systemem pucharowym, a mecze trwają 2 X 40 minu. Nie będzie dogrywek, a w przypadku remisu zwycięzcę wyłoni seria rzutów karnych. Zawody sędziują arbitrzy z Bochni.

 Mecz Kamionna - Ujazd. Mecz Kamionna - Ujazd.
 Mecz Kamionna - Ujazd. Mecz Kamionna - Ujazd.

    Zapowiadają się spore emocje, co potwierdziły już pierwsze mecze, w których Kamionna 4 : 3 wygrała z Ujzadem, Kierlikówka
4 : 2 z Rdzawą i Łąkta Dolna 3 : 0 z Leszczyną. Do zwycięskich drużyn dołączy w kolejnych meczach ekipa Trzciany.

Mecz Kamionna - Ujazd.
Tak padły dwie pierwsze bramki tegorocznego turnieju. Prowadzenie 1 : 0 dla Kamionnej i wyrównanie na 1 : 1 z rzutu karnego dla Ujazdu.
MECZE PÓŁFINAŁOWE

    29 czerwca 2008 roku, na stadionie w Rdzawie rozegrane zostały mecze półfinałowe tegorocznej edycji Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Trzciana. W pierwszym meczu drużyna Kierlikówki odniosła zwycięstwo nad Kamionną 1 : 0 i awansowała do finału. Jej przeciwnikiem będzie drużyna Łąkty Dolnej, która w rzutach karnych  6 : 5 (w normalnym czasie gry gry wynik brzmiał 2 : 2) pokonała ekipę Trzciany.

Mecz Kierlikówka - Kamionna. Mecz Kierlikówka - Kamionna.
Mecz Kierlikówka - Kamionna. Mecz Kierlikówka - Kamionna.
Mecz Kierlikówka - Kamionna. Mecz Kierlikówka - Kamionna.

Mecz Kierlikówka (czerwone stroje) - Kamionna.

Foto: Krzysztof Wołowiec

    6 lipca o godzinie 17.00 w meczu o III miejsce na stadionie w Rdzawie zagrają drużyny Kamionnej i Trzciany, a półtorej godziny później (o 18.30) o główne trofeum rywalizować będą ekipy Kierlikówki i Łąkty Dolnej.

RELACJA Z MECZÓW FINAŁOWYCH >>>

 wstecz.