TRYBUNY NA RDZAWSKIM STADIONIE

TRYBUNY NA RDZAWSKIM STADIONIE.

    W znaczący sposób poprawił się komfort oglądania sportowych wydarzeń na boisku piłkarskim w Rdzawie. Władze Klubu Sportowego "Trzciana 2000" z prezesem Wiesławem Kuklą na czele, przy współpracy z samorządem gminnym i samymi zawodnikami zadbali o kibiców i wybudowali jeszcze przed rozpoczęciem sezonu piłkarskiego kilka estetycznych trybunek z plastikowymi siedzeniami. Metalowe konstrukcje i koszt ich spawania - to zasługa Prezesa Klubu pana Wiesława Kukli, który jest sponsorem tej części inwestycji. Z kolei 170 krzesełek zakupiono z funduszy samorządowych. Wiele godzin pracy przy instalowaniu trybun i montowaniu siedzeń - to z kolei zasługa samych piłkarzy drużyny "Trzciana 2000".
    Dzięki temu prawie 200 osób może oglądać mecze A-klasowej drużyny seniorów i juniorów siedząc w wygodnych krzesełkach. Estetyczne trybunki mają metalową konstrukcję, a część z nich w przyszłości będzie jeszcze zadaszona, co pozwoli kibicom oglądać mecze rozgrywane podczas opadów deszczu bez otwierania parasoli. Kulturalnym dopingiem z pewnością odwzajemnią większy komport kibicowania.

Trybunki na rdzawskim stadionie. Trybunki na rdzawskim stadionie.
Trybunki na rdzawskim stadionie. Trybunki na rdzawskim stadionie.
Trybuny na stadionie w Rdzawie.
Trybunki na rdzawskim stadionie. Tablice reklamowe na ogrodzeniu rdzawskiego boiska.
W takich warunkach o wiele lepiej oglądać mecze. Tablice reklamowe na ogrodzeniu boiska w Rdzawie.

   Budowa trybun - to kolejny krok w podnoszeniu standardu rdzawskiego boiska, które jest również oświetlone. Przypomnijmy, że w ostatnim czasie odremontowane zostały także szatnie dla zawodników. Troska władz trzciańskiego klubu i samorządu o dobre warunki uprawiania sportu, umiejętność znalezienia sponsorów, których tablice reklamowe zawieszane są na ogrodzeniu boiska, to przykład - godny do naśladowania w innych klubach i gminach.

 wstecz.