Z mikrofonem do gwiazd - Trzciana - 11.07.2010

KONKURS PIOSENKI I KABARET W TRZCIANIE

    W niedzielę - 11 lipca 2010 roku wakacyjny wypoczynek było można sobie urozmaicić udziałem w imprezie pod nazwą III. Konkurs Piosenki pop "Z mikrofonem do gwiazd". Z tej możliwości skorzystało niestety niewiele osób.
   Do samego konkursu piosenki przystąpiło tylko trzy wokalistki: Olga Łącka, Żaneta Szczepanik i Klaudia Pietras. Komplementarne jury powołane przez organizatora imprezy zdecydowało, że I miejsce wyśpiewała Klaudia Pietras, która wykonała z własnym akompaniamentem akordeonu piosenkę "Śpiewam życie" z repertuaru Edyty Geppert.
   Oprócz samego konkursu na estradzie, gotowej już na zaplanowane na 25 lipca 2010 roku "Święto Gminy Trzciana" wystąpiły dwa trzciańskie kabarety: młodszy "Ziomki" oraz starszy - "Zgred", którego członkowie zostali niedawno wyróżnieni w Bochni tytułami "Talent Roku 2010".
   Oba wykonały po kilka skeczy, które bardzo podobały się niestety nielicznej publiczności. Jedną z przyczyn tak niskiej frekwencji publiczności był duży upał, który tego dnia dawał się wszystkim we znaki. Około trzydzieści osób oglądających występy brawami nagradzało każdy występ.

Paweł Sroka. Z mikrofonem do gwiazd - Trzciana - 11.07.2010
Z mikrofonem do gwiazd - Trzciana - 11.07.2010 Olga Łącka
Żaneta Szczepanik. Klaudia Pietras.
Kabaret "Ziomki". Kabaret "Ziomki".
Kabaret "Zgred". Kabaret "Zgred".
Kabaret "Zgred". Kabaret "Zgred".
RELACJA WIDEO

wstecz