Sylwestrowy Bal w Trzcianie.

SYLWESTROWY BAL W TRZCIANIE

     Bal Sylwestrowy zorganizowany w tym roku przez Dyrektora i Radę Rodziców Zespołu Placówek Oświatowych w Trzcianie na czele z przewodniczącą Panią Marią Zdebską był wyjątkowy i trwał do białego rana.
    Rozpoczął go o godz. 19.00 Pan Dyrektor Andrzej Kącki; powitał przybyłych gości, złożył noworoczne życzenia i zaprosił wszystkich do szampańskiej zabawy.
    Z racji orientalnego klimatu jaki panował podczas tegorocznej imprezy już przy wejściu każdy z przybyłych gości powitany został chińskim ciasteczkiem z wróżbą na nowy 2011 rok. Dania inspirowane Dalekim Wschodem pozwalały uzyskać podwójną energię, która pomagała zachować rytmiczny krok w szalonych sylwestrowych tańcach. Podczas balu wyróżniono królową i króla balu, którzy ukoronowani zatańczyli królewski taniec.
    Dzięki hojności licznych sponsorów naszej gminy zorganizowana została loteria ,,Niespodzianka". Każda przybyła para gości otrzymała upominek, a chwila losowania wzmagała napięcie. Obdarowani nie ukrywali zadowolenia losując np.: urządzenia do masażu, miły kocyk, dekoracyjne obrusy i serwety, oryginalne podkoszulki, usługi u fryzjera lub w zakładzie kosmetycznym czy tajemnicze upominki wywołujące salwy śmiechu. Główną nagrodą był rower ufundowany przez Mini Bar "Alf" - Jerzy Krawiecki, Trzciana. W euforii radości zwycięzca wykonał jazdę honorową po sali balowej.
    W ramach kolejnej zapowiadanej atrakcji wystąpili chłopcy z kabaretu ,,Zgred". Ich wyjątkowy talent aktorski pobudzał gości do długiego śmiechu.
    Niepowtarzalną atrakcją był również pokaz chińskich lampionów życzeń o północy, który był bardzo emocjonujący nie tylko wśród obecnych na balu gości, ale również dla okolicznych mieszkańców. Unoszące się w przestworza płonące lampiony, jak spadające gwiazdy stwarzały wyjątkowy nastrój Sylwestrowej Nocy. Jednym z wielu życzeń gości była zabawa na Balu Sylwestrowym w Gimnazjum w Trzcianie za rok.
    Był to niepowtarzalny bal, pełen humoru, dobrej muzyki, wykwintnego jedzenia i szampańskiej atmosfery. Dziękujemy Gościom za miłą zabawę i do Siego Roku. Serdeczne podziękowania składamy sponsorom i życzymy wielu sukcesów w nowym 2011 roku.

Sylwestrowy Bal w Trzcianie. Sylwestrowy Bal w Trzcianie.
Sylwestrowy Bal w Trzcianie. Sylwestrowy Bal w Trzcianie.
Sylwestrowy Bal w Trzcianie. Sylwestrowy Bal w Trzcianie.
Kabaret Zgred. Kabaret Zgred
Sylwestrowy Bal w Trzcianie. Sylwestrowy Bal w Trzcianie.
Sylwestrowy Bal w Trzcianie. Sylwestrowy Bal w Trzcianie.

Tekst: Lucyna Wrona, foto: Piotr Musiał

SPONSORZY BALU:
1.    Firma ASGA Szaty Liturgiczne, Anna i Stanisław Łukasik - Kierlikówka
2.    Firma ORZEŁ, Małgorzata i Marcin Orzeł - Kierlikówka
3.    Sklep Spożywczo-Przemysłowy, Maria Rosiek - Kierlikówka
4.    Firma HYDROSPRZĘT - Wiesław Kukla - Łąkta Dolna
5.    Gabinet Kosmetyczny, Agnieszka Banaś - Trzciana, Łapanów
6.    Salon Fryzjerski, Maria Grabowska  - Trzciana
7.    Mini Bar ALF, Jerzy Krawiecki - Łapanów, Trzciana
8.    ARSMEDICA - NZOZ - lek. med. Lucyna Janeczek - Trzciana
9.    Punkt Apteczny, Bogumiła Furtak - Trzciana
10.    Sklep odzieżowy, Małgorzata i Dariusz Stawarz - Trzciana, Łapanów
11.    Delikatesy CENTRUM- Marta i Roman Dziedzic - Trzciana
12.    Sklep spożywczo-przemysłowy, Mateusz Mikołajek - Leszczyna
13.    Kwiaciarnia FREZJA - Dorota Mucha - Kamionna
14.    Salon Kosmetyczny, Maria Pawlicka - Trzciana, delikatesy Centrum
15.    Firma Produkcyjno-Handlowa Gallod - Leszczyna

[wstecz]