¦piewaj±ce Gitary w Dabrowicy.

Dyplom dla zespołu z Trzciany.

SUKCES W KONKURSIE POEZJI ¦PIEWANEJ - DˇBROWICA - 25.01.2011

    W ostatnim czasie mieli¶my sporo okazji, by pisać o sukcesach wokalnych uczniów z Kamionnej. Miło nam bardzo, że możemy napisać o kolejnym sukcesie wokalnym, odniesionym tym razem przez członków grupy wokalno - instrumentalnej "¦piewaj±ce Gitary" z Publicznego Gimnazjum w Trzcianie. Zespół prowadzony przez Martę Błasińsk± z powodzeniem wział udział w Konkursiw Poezji ¦piewanej, zorganizowanym 25 stycznia 2011 roku w Zespole Szkół im. prof. Jana Zdzisława Włodka w D±browicy, zajmuj±c tam I miejsce.
    Każdy z uczestników konkursu musiał wykonać dwie piosenki. Dziewczęta z Trzciany za¶piewały utwór "Opadły mgły" Starego Dobrego Małżeństwa oraz "Między nami" z twórczo¶ci Jacka Kaczmarskiego. Na drugim miejscu znalazł się zespół "Marzenie" z Łapanowa, na pozycji trzeciej uplasowała się grupa z Technikum z D±browicy.
    W kategorii solistów ze "¦piewaj±cych Gitar" wyst±piła Sylwia Cholewa z utworem "Dzika róża" Gałczyńskiego oraz "Kiedy umrę kochanie" z wiersza Haliny Po¶wiatowskiej. Zajęła drugie miejsce, co potwierdziło bardzo dobre przygotowanie się i duży talent. Podczas konkursu rywalizacja była zacięta, jednak zarówno zespołowi jak i naszej wokalistce udało się osi±gn±ć ogromny sukces. Po ogłoszeniu wyników dziewczęta zostały zaproszone na poczęstunek.

"¦piewaj±ce Gitary" na konkursu w D±browicy. "¦piewaj±ce Gitary" na konkursu w D±browicy.

"¦piewaj±ce Gitary" na konkursu w D±browicy.

WIĘCEJ O KONKURSIE W SERWISE ORGANIZATORA >>>

[wstecz]