Dzień Matki i Ojca w PP w Trzcianie.

PRZEDSZKOLAKI Z TRZCIANY NA DZIEŃ MATKI I OJCA - 26.05.2011

     26 maja 2011 r. przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Trzcianie uczcili Święto Matki i Ojca. W wypełnionej po brzegi sali zapanowała atmosfera radości, a prawdziwie świąteczny nastrój wzmacniała piękna dekoracja pod hasłem "Najpiękniejsze kwiaty, dla mamy i taty".
    Tę świąteczną atmosferę odczuwały zarówno dzieci, jak i rodzice. Wszystkich gości, a szczególnie rodziców powitała zastępca dyrektora - pani Barbara Szumańska. Skierowała do nich słowa najserdeczniejszych życzeń z okazji ich święta, które w przedszkolu - jak podkreśliła - jest świętem najważniejszym. Wszystkie grupy zaprezentowały się w pięknym programie artystycznym. Były wiersze, piosenki, skecze, nie zabrakło również tańców, wśród których na szczególne uznanie zasługuje piękne wykonanie najpiękniejszego tańca polskiego - krakowiaka - przez dzieci z zerówki.
    Rodzice podziękowali dzieciom wielkimi brawami. Na zakończenie wszystkie grupy wspólnie piękną piosenką "Życzenia dla mojej mamy", wyśpiewały życzenia i wręczyły upominki wykonane razem z nauczycielami w przedszkolu. W tym roku były to serduszka z masy solnej z odciśniętą dłonią dzieci oraz kolorowe kwiaty w doniczce wykonane z ozdobnej tektury.
    Uroczystość podsumował Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Trzcianie pan Andrzej Kącki podkreślając jej wysoki poziom. Wszystkim mamusiom i tatusiom złożył wzruszające życzenia. Dziękując nauczycielom, docenił ich wysiłek i zaangażowanie. Do wszystkich życzeń, swoje serdeczne słowa dołączył Proboszcz parafii Trzciana ks. Władysław Midura, zapraszając jednocześnie na wieczorną uroczystość w kościele. Wspólnym poczęstunkiem, przygotowanym przez rodziców, zakończono uroczystość.

 Spotkanie z okazji Dnia Mamy i Taty. Spotkanie z okazji Dnia Mamy i Taty
 Spotkanie z okazji Dnia Mamy i Taty  Spotkanie z okazji Dnia Mamy i Taty
 Spotkanie z okazji Dnia Mamy i Taty Spotkanie z okazji Dnia Mamy i Taty
Spotkanie z okazji Dnia Mamy i Taty - Przedszkole w Trzcianie - 26.05.2011.

wstecz