Uczestnicy Gminnego Konkursu Matematycznego.

GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY - 31.05.2011

  

  Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamionnej już po raz drugi gościła młodych, zdolnych matematyków z klas II - III szkół podstawowych z terenu Gminy Trzciana. W dniu 31.05.2011 r.odbył się tutaj konkurs matematyczny pod hasłem "Myślę i liczę". Uczniowie mieli do rozwiązania 12 zadań, które wymagały dobrej znajomości treści programowych, ale także spostrzegawczości i logicznego myślenia.
     Do konkursu przystąpili: Kamila Dębosz, Marcin Góral, Piotr Górka, Bartłomiej Kukla, Klaudia Kukla, Filip Leszczyński, Rafał Paciorek, Michał Pastuszak, Pinkowski Daniel, Piórkowska Anna, Gabriela Podsiadło, Sebastian Sądel, Rafał Stawarz, Kamil Wolak.
    Po godzinnych zmaganiach okazało się, że najlepszym matematykiem w Gminie, w tej kategorii wiekowej jest Kamil Wolak z Łąkty Dolnej. Dwa równorzędne, drugie miejsca zdobyły: Klaudia Kukla i Kamila Dębosz z Kierlikówki. Trzecie miejsce zajęli: Marcin Góral z Trzciany i Rafał Stawarz z Łąkty Dolnej.
    Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, a zdobywcy pierwszych trzech miejsc nagrody książkowe. Konkurs pokazał, że nie brakuje nam młodych talentów również w dziedzinie matematyki. Nauczyciele z PSP w Kamionnej - organizatorzy konkursu dziękują za udział. Do zobaczenia za rok.

Gminny Konkurs Matematyczny - PSP w Kamionnej

Gminny Konkurs Matematyczny - PSP w Kamionnej

Gminny Konkurs Matematyczny - PSP w Kamionnej Gminny Konkurs Matematyczny - PSP w Kamionnej
Gminny Konkurs Matematyczny - PSP w Kamionnej Gminny Konkurs Matematyczny - PSP w Kamionnej
Gminny Konkurs Matematyczny - PSP w Kamionnej - 31.05.2011

Materiał nadesłany.

wstecz