Opryskiwacz 1.

Opryskiwacz 2.

OBOWIĄZKOWE BADANIA TECHNICZNE OPRYSKIWACZY - 05.2011

      Stacja Kontroli Opryskiwaczy w Morzyskach powiadamia, że przeprowadza na terenie Gminy Trzciana obowiązkowe badania techniczne opryskiwacz w dniu 18 maja 2011 roku (środa) w godzinach od 8.30 do 14.00 na Placu SKR w Trzcianie.
    Dodatkowe informację pod numerem telefonu
(14) 663-81-67, 608 653 909 (osoba odpowiedzialna Maciej Mazur), bądź bezpośrednio w Stacji Kontroli Opryskiwaczy w Morzyskach koło Brzeska, ul. Parafialna 123,
32-823 Szczepanów, mpress.mazur@op.pl, www.mpress.com.pl.

Zasady badania:

    Opryskiwacz dostarczony do badania (wraz z ciągnikiem) powinien być umyty z zewnątrz i wewnątrz, wyposażony w osłony zabezpieczające wirujące elementy, a jego zbiornik wypełniony 2/3 czystą wodą. Pozytywny wynik badania potwierdzany jest znakiem kontrolnym umieszczonym na zbiorniku opryskiwacza oraz wydaniem zaświadczenia potwierdzającego jego sprawność techniczną. Badanie sprawności technicznej opryskiwacza ważne jest przez okres 3 lat od jego uzyskania.
    W Stacji Kontroli Opryskiwaczy w Morzyskach oraz w trakcie atestacji istnieje możliwość zakupu części zamiennych, ewentualnie zlecenie modernizacji opryskiwacza. Proszę o posiadanie przy sobie numeru widencyjnego NIP.

Informację opracował Maciej Mazur.

wstecz