"Cud" w Łapanowie.

"CUD" PROMUJE SWOJĄ DRUGĄ PŁYTĘ

     Dnia 28 sierpnia 2011 schola parafialna "Cud" z Kierlikówki miała przyjemność uświetniać swoim śpiewem, wraz ze scholą "Perełki Niepokalanej" oraz uczestnikami WTZ Łapanów Adasiem i Moniką (obydwoje pochodzą z gminy Trzciana), odpustową Mszę Świętą w Łapanowie, koncelebrowaną przez Kardynała Stanisława Dziwisza. Dziewczęta wykonały między innymi uroczyste "Alleluja" oraz utwór "Oto ja - poślij mnie". Po Mszy odbyło się krótkie spotkanie z Kardynałem, na którym dyrygent i jednocześnie kierująca pracami połączonych scholi i WTZ Bożena Ciszek - Mickoś przedstawiła scholistki oraz opowiadała o międzydiecezjalnej i międzyparafialnej współpracy. Każda z dziewcząt otrzymała pamiątkowy obrazek z podpisem Kardynała.
     Tydzień wcześniej, tj. 21 sierpnia o godzinie 11:00, w tym samym kościele dziewczyny promowały swoją drugą płytę pt. "Tyle cudów". Można na niej można znaleźć utwory, które zostały wykonane podczas uroczystej Mszy z udziałem Kardynała Stanisława Dziwisza.
    Najbliższa Msza Święta z towarzyszeniem scholi oraz przedstawicieli Stowarzyszenia Pro-aktywni (producentem płyty) odbędzie się już wkrótce w kościele parafialnym w Trzcianie. Po nabożeństwie będzie można zakupić wspomnianą płytę "Cudu".
    Małgorzata Mikołajek oraz Stowarzyszenie "Pro-aktywni" serdecznie dziękują za współpracę księdzu proboszczowi z Łapanowa Tadeuszowi Jarzębakowi.

"Cud" i "Perełki Niepokalanej". "Cud" i "Perełki Niepokalanej".
"Cud" i "Perełki Niepokalanej". "Cud" i "Perełki Niepokalanej".
Spotkanie z Ks. Kardynałem. S. Dziwiszem. Spotkanie z Ks. Kardynałem. S. Dziwiszem.
Procesja. Procesja.
"Perełki Niepokalanej" i "Cud" podczas odpustowego nabożeństwa w Parafii Łapanów - 28.08.2011 r.
"Cud" śpiewający w kościele parafialnym w Trzcianie.

    W niedzielę - 11 września 2011 roku schola "Cud" z Kierlikówki, prowadzona przez Małgorzatę Mikołajek i Marka Sobczyka - uświetniła sumę w kościele parafialnym w Trzcianie, podczas której wykonała większość pieśni liturgicznych, w tym niektóre zawarte na wydanej niedawno płycie "Tyle cudów".
   Osoby zauroczone pięknym śpiewem dziewcząt z Kierlikówki mogły po nabożeństwie dokonać zakupu wspomnianej płyty. Kolejnym kościołem, w którym wystąpi schola z Kierlikówki, będzie najprawdopodobniej kościół parafialny w Kamionnej.

Schola "Cud" w kościele parafialnym w Trzcianie.

Schola "Cud" w kościele parafialnym w Trzcianie.

Schola "Cud" w kościele parafialnym w Trzcianie. Schola "Cud" w kościele parafialnym w Trzcianie.
Schola "Cud" w kościele parafialnym w Trzcianie.
POPRZEDNIA INFORMACJA O SCHOLI "CUD" Z KIERLIKÓWKI >>>

wstecz