"Zgred" przed wejściem do teatru "Grptrska".

"Zgred" w holu teatru.

KABARET NA KABARECIE - 19.09.2011

    19 września 2011 roku członkowie trzciańskiego kabaretu "Zgred" byli obecni na nagraniu najnowszego programu Kabaretu Moralnego Niepokoju, noszącego tajemniczy tytuł: "Galaktikos". Nasi idole zaprezentowali w nim swoje najnowsze skecze, a także niespodziankę - nową kabaretową towarzyszkę - Agatę Załęcką, dla której był to jeden z pierwszych występów z formacją. Nowością było również zaproszenie do współpracy młodego wrocławskiego kabaretu "Chyba", który sprawdził się w roli supportu i poprowadził konferansjerkę.
    Program był jak zawsze niesamowity. Dużo nowych skeczy, trochę odświeżonych i nieco zmienionych, doskonale znanych numerów (nowa wersja Wizyty rodziców w mieście" - tym razem bez Matki), wciąganie widzów do wspólnej zabawy, perfekcyjna gra aktorska, która w połączeniu z zabawną mimiką i odpowiednią modulacją głosową (tu prym wiedli jak zwykle Robert Górski i Mikołaj Cieślak), wywoływała niekończące się salwy szczerego śmiechu wśród publiczności, wypełniającej salę po brzegi.
   Dodatkowe wrażenia wywoływała świetna nowoczesna scenografia, którą tworzyły projekcje video z udziałem członków zespołu i rewelacyjne efekty świetlne. Nie bez znaczenia była również obecność "czujnego oka kamery" rejestrującej całe wydarzenie. Dla naszych kabarecistów udział w tym wydarzeniu był wielką przyjemnością i nieocenionym doświadczeniem, którego owoce na pewno zobaczymy na najbliższych występach scenicznych organizowanych przez Gminną Świetlicę w Trzcianie.
    Zrealizowany tego niezapomnianego wieczoru materiał DVD już niedługo będzie można zakupić w renomowanych sklepach muzycznych oraz przez oficjalną stronę KMN. Kto wie, może i my też na tym nagraniu będziemy uwiecznieni dla potomnych ?   :).
    Organizatorem wyjazdu był opiekun trzciańskiego kabaretu p. Piotr Musiał.

Kabaret Moralnego Niepokoju. Zgred z A. Załęcką.
"Zgred" na programie "Galaktikos" - 19.09.2011 r.

wstecz