X. Gminny Konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym.

X. GMINNY KONKURS WIEDZY O RUCHU DROGOWYM - ŁĄKTA DOLNA - 19.10.2011

    19. października 10.2011roku, po raz dziesiąty ty w Publicznej Szkole Podstawowej w Łąkcie Dolnej odbył się gminny konkurs wiedzy o ruchu drogowym. Nad przebiegiem rywalizacji czuwali policjanci z Posterunku Policji w Trzcianie.
    Konkurs rozpoczęła p. mgr Jolanta Młyńska, która szczegółowo przedstawiła regulamin oraz dodała otuchy wszystkim uczestnikom. Dla wszystkich przewidziano pamiątkowe dyplomy, a dla zwycięzców bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe.
     Złoty medal zdobył Jerzy Wilczek z ZPO w Trzcianie, który otrzymał dyplom zwycięzcy oraz śpiwór turystyczny. II miejsce zajął uczeń łąkieckiej szkoły Bartłomiej Błoniarz, który otrzymał srebrny medal oraz profesjonalny zestaw oświetlenia rowerowego. Brąz zdobył uczeń z Trzciany - Eryk Bujak, który również zdobył wyposażenie rowerowe.
    W trosce o bezpieczeństwo uczniów, co roku organizowane są liczne prelekcje i pogadanki na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Dodatkowo łąkiecka szkoła przystąpiła do konkursu "Odblaskowa Szkoła", którego celem jest promowanie wszelkich inicjatyw ograniczających zagrożenia w ruchu drogowym, jak również kontrola obowiązku korzystania przez dzieci do lat 15 z elementów odblaskowych. Dlatego też wszyscy uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Św. Kingi w Łąkcie Dolnej zostali wyposażeni w kamizelki odblaskowe promujące idee akcji.

X. Gminny Konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym X. Gminny Konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym
X. Gminny Konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym X. Gminny Konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym

X. Gminny Konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym - PSP w Łącie Dolnej - 19.10.2011 r.

wstecz