Z kabaretem Moralnego Niepokoju.

TRZCIAŃSKIE KABARETY W KRAKOWSKIM STUDIO TELEWIZYJNYM - 15.11.2011

    15 listopada 2011 roku członkowie trzciańskiego kabaretu "ZIOMKI" i kabaretu "ZGRED" uczestniczyli w rejestracji telewizyjnej najnowszego programu Kabaretu Moralnego Niepokoju, zatytułowanego "Historia literatury wg Kabaretu Moralnego Niepokoju". Nagranie odbyło się w krakowskim studiu widowisk telewizyjnych S-3 w Łęgu i obfitowało w wiele niespodzianek. Już samo uczestnictwo w takim wydarzeniu stanowiło nie lada gratkę dla naszych młodych artystów. Niesamowita scenografia, multimedialne efekty wizualne, wielobarwne światła reflektorów, obecność kamer i ekipy realizacyjnej z wszechobecnym "głosem boga" z reżyserki potęgowały wrażenia, jakich dostarczał Kabaret Moralnego Niepokoju.
     Gospodarze programu zadbali o dodatkowe atrakcje dla zgromadzonej publiczności, którymi były animacje i filmiki z humorystycznymi scenkami kostiumowymi, nawiązującymi do postaci pisarzy i poetów polskich. Niespodzianką dla wszystkich byli zaproszeni do programu goście znani z seriali i filmów - Izabela Kuna, Anna Gornostaj (obydwie występujące ostatnio w "Barwach szczęścia") i Piotr Królikowski (Kusy z "Rancza") oraz ze sceny kabaretowej - Joanna Kołaczkowska (kiedyś kabaret "POTEM", obecnie kabaret "HRABI"). Podczas przerw między nagrywanymi skeczami widzom towarzyszył Kabaret "LIMO", który zabawiał publiczność wciągając ją do aktywnego uczestnictwa w licznych zabawach i grach satyrycznych, wywołujących salwy śmiechu i łzy radości. W połowie nagrania niespodziewanie dołączył do nich Marcin Wójcik (kabaret "Ani mru mru"), dorzucając kolejne humorystyczne teksty i dowcipy.
     Nagranie trwało ponad cztery godziny, ale nie ulega wątpliwości, że każda minuta spędzona w tak niecodziennej atmosferze dostarczyła naszym młodym artystom niezapomnianych wrażeń. Zwieńczeniem spędzonego na dobrej zabawie wieczoru były wspólne fotki z członkami Kabaretu Moralnego Niepokoju - Mikołajem Cieślakiem, Rafałem Zbieciem i Przemysławem Borkowskim (Robert Górski niestety nie mógł do nas dołączyć, gdyż musiał jeszcze zostać w studio nagraniowym) oraz z Abelardem Gizą, członkiem kabaretu "LIMO".
     Organizatorem wyjazdu będącego częścią projektu "AKCJA MŁODYCH" był opiekun obu kabaretów pan Piotr Musiał.

Czworo członków "Ziomków". Cała grupa trzciańskich kabaretowców.
Na estradzie kabaret "Limo". Kabaretowa wersja "Dziadów".
K. Grabias z kabaretu "Zgred" w studio telewizyjnym. Ziomki i inni.

"Ziomki"i "Zgred" w krakowskim studio telewizyjnym - 15.11.2011 r.

wstecz