Uczestnicy koncertu "Fala muzyki" - 24.11.2011

"FALA MUZYKI" W ZESPOLE SZKÓŁ W LESZCZYNIE - 24.11.2011

     Grupa taneczno - muzyczna "Fala Muzyki" jest efektem realizacji programu "Akcja Młodych - rozwój wolontariatu na rzecz społeczności lokalnej", realizowanego w trzech gimnazjach na terenie Gminy Trzciana i dofinansowanego z Funduszu Inicjatyw Lokalnych. 24 listopada 2011 roku, w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Leszczynie uczestnicy tego programu zorganizowali dwuczęściową imprezę pod nazwą "Odkrywamy muzykę", na którą złożyły się występy artystyczne wspomnianej grupy "Fala Muzyki", kabaretu oraz skrzypaczek i zespołu muzycznego "Metrum". Drugim elementem spotkania gimnazjalistów z Kamionnej, Trzciany i Leszczyny była wspólna dyskoteka.
    Muzyczne, taneczne i kabaretowe popisy gimnazjalistów, przygotowane pod kierunkiem instruktorów (Paulina Czachor - choreografia, Mirosław Statek - kabaret) i nauczycielki leszczyńskiej szkoły - Pani Anny Dziedzic, obserwowali także zaproszeni goście: dyrektorka Zespołu Szkół w Leszczynie - Pani Maria Dyrdał, Wójt Gminy Trzciana Józef Nowak, nauczyciele, rodzice. Program prowadziła gimnazjalistka z Leszczyny Natalia Lalecka.
    Szczególnie efektownie prezentowała się wspomniana na wstępie grupa "Fala Muzyki", składająca się z 12 gimnazjalistów z Leszczyny (Gabriela Lalecka, Justyna Serafin, Gabriela Wrona, Agnieszka Bębenek, Angelika Tracz, Klaudia Wrona, Bartłomiej Kinel, Jakub Ujejski, Michal Stokłosa, Konrad Król, Tomasz Mikołejek, Eliasz Piech. Podopieczni Pani Anny Dziedzic przygotowani choreograficznie przez Paulinę Czachor śpiewali i tańczyli, otrzymując po każdym występie burzę oklasków. Szczególnie podobało się finałowe wykonanie piosenki pt. "Jedno życie".
    Po zakończeniu ponadgodzinnego programu uczestnicy imprezy zostali zaproszeni na poczęstunek, po którym rozpoczęła się dyskoteka, na której wspólnie bawili się wykonawcy i widzowie.

W roli spikerki Natalia Lalecka. "Fala Muzyki" w Zespole Szkół w Leszczynie - 24.11.2011 r.
Występ skrzypaczek. Zespół muzyczny "Metrum".
Występ kabaretu. "Fala Muzyki" w Zespole Szkół w Leszczynie - 24.11.2011 r.
 "Fala Muzyki" w Zespole Szkół w Leszczynie - 24.11.2011 r. Występ kabaretu.
Występ kabaretu. "Fala Muzyki" w Zespole Szkół w Leszczynie - 24.11.2011 r.
Publiczność podczas koncertu. Przemawia dyrektorka szkoły Maria Dyrdał.
Przemawia Wójt Józef Nowak. "Fala Muzyki" w Zespole Szkół wLeszczynie - 24.11.2011 r.

"Fala Muzyki" w Zespole Szkół w Leszczynie - 24.11.2011 r.

"Fala Muzyki" w Zespole Szkół w Leszczynie

RELACJA WIDEO 

SERWIS INTERNETOWY PROJEKTU "AKCJA MŁODYCH" >>>

wstecz