Zapraszamy na koncert kolęd.

    Trwają ostatnie przygotowania do koncertu kolęd, który organizuje Stowarzyszenie "Pro - Aktywni" wraz ze scholą "Cud" z Kierlikówki. Co tydzień w sali katechetycznej w Kierlikówce spotykała się grupka 22 osób i w miłej atmosferze pracowała nad materiałem na koncert. To wspaniali młodzi ludzie, bardzo kreatywni i chetni do współpracy. - Bardzo zżyliśmy się ze sobą, te próby to nie tylko szlifowanie warsztatu wokalnego, ale też czas spotkań z cudownymi ludźmi - mówi jedna z uczestniczek.
     Wzajemny szacunek i radość ze spotkań została w szczególny sposób wyrażona 22 grudnia 2011 roku na spotkaniu opłatkowym. To jest niesamowite, że tyle ludzi z własnej woli przyjeżdża i cieszy się sobą, jednocześnie tak ciężko pracując. Uczestnikami stego przedsięwzięcia są ludzie pracujący zawodowo, studenci, licealiści, uczniowie gimnazjum i szkoły podstawowej. Między nimi nie ma żadnych barier. To wspaniała inicjatywa.
    - Podczas naszego koncertu będziemy mogli wspomóc szkoły w Nzoro i dzieci w Ndim w Republice Środkowoafrykańskiej. Przez cały dzień 6 stycznia 2012 roku kościół w Łapanowie będzie gościł misjonarzy z Afryki. Wieczorem zapraszamy na wspaniały koncert kolęd, które będzie śpiewać m. in. gwiazda wieczoru - Magda Anioł - informują Małgorzata Mikołajek i Marek Sobczyk - instruktorzy w Stowarzyszeniu "Pro - Aktywni".
    Szczegóły na plakacie poniżej. Serdecznie zapraszamy !

Próby w salce katechcetycznej w Kierlikówce. kol02.jpg (19308 bytes)
Próby w salce katechcetycznej w Kierlikówce. Próby w salce katechcetycznej w Kierlikówce.

Próby w salce katechetycznej w Kierlikówce.

Koncert kolęd w Łapanowie - Plakat.

wstecz