wtorek 04.07.2023

Kategoria
Pozostałe informacje

Zapraszamy na XXIII Turniej o Puchar Wójta Gminy Trzciana

We wtorek 20 czerwca w siedzibie Gminy w obecności Pana Wójta oraz zawodników 6 z 7 miejscowości wylosowano pary pierwszej rundy tegorocznego Turnieju o Puchar Wójta. To już 23. edycja turnieju, który co roku cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców Gminy Trzciana. W tym roku zawody odbędą się w terminach 9, 16 i 23. 07.2023 r, a areną rywalizacji jak zawsze będzie stadion w Rdzawie.

REGULAMIN:

1. Organizatorem Turnieju jest Wójt Gminy Trzciana Cezary Stawarz we współpracy z Klubem Sportowym Trzciana 2000.
2. Obowiązują aktualne przepisy gry w piłkę nożną.
3. Mecze 2 x 40 minut. W przypadku remisu sędzia zarządza rzuty karne (bez dogrywki).
4. Czerwona kartka wyklucza zawodnika z dalszego udziału w meczu. Drużyna dogrywa mecz w liczebnym osłabieniu. Nie wyklucza natomiast udziału ukaranego zawodnika w kolejnym spotkaniu.
5. Zmiany zawodników w trakcie gry hokejowe (lotne).
6. W turnieju mogą wziąć udział zawodnicy zameldowani w danej miejscowości, ich byli mieszkańcy (wcześniej zameldowani) lub dowolni zawodnicy tylko i wyłącznie za zgodą kapitana drużyny przeciwnej. Obcokrajowcy tylko ze stałym zameldowaniem. Przed każdym meczem kapitanowie obu drużyn wymieniają się składami i deklarują rozegranie meczu lub odmowę (wraz z pisemnym uzasadnieniem).
7. Zawodnicy biorą udział w turnieju na własną odpowiedzialność. Niepełnoletni za zgodą opiekunów prawnych (odpowiedzialność kapitana danej drużyny).
8. Limit wieku zawodnika to ukończone 14 lat.
9. Wszelkie sprawy sporne rozstrzygał będzie Organizator.

Kapitanom wszystkich drużyn przypominamy o obowiązku dostarczenia składu swojej drużyny do kapitana drużyny przeciwnej. Kapitanowie obu drużyn składają własnoręczne podpisy, a następnie przekazują składy do szatni sędziów. Każdy kapitan ma prawo do weryfikacji danego zawodnika drużyny przeciwnej z dowodu. Wystawienie do gry zawodnika w trakcie meczu nie wpisanego wcześniej do składu w razie protestu kapitana drużyny przeciwnej grozić będzie walkowerem.

Na wszystkich meczach będzie można skorzystać z bufetu: zimne napoje, lody, smażone kiełbaski.