Mecz B-klasy seniorów LKS Trzciana 2000 - "Ceramika" Muchówka.

Mecz czołowych drużyn bocheńskiej B - klasy - lidera "Ceramiki" Muchówka i gospodarzy tego spotkania - drużyny LKS "Trzciana 2000"  przyciągnął dużą liczbę widzów. Nie zawiedli się, albowiem mecz był emocjonującym, dobrym widowiskiem. I choć grający w niebiesko - czarnych strojach zawodnicy z Trzciany ulegli, to pokazali, zwłaszcza w pierwszej połowie dobry futbol. Trzeba jednak przyznać, że zwycięstwo lidera było w pełni zasłużone.

Mecz B-klasy seniorów LKS Trzciana 2000 - "Ceramika" Muchówka. Mecz B-klasy seniorów LKS Trzciana 2000 - "Ceramika" Muchówka.
Obrona "Ceramiki" powstrzymała ten atak gospodarzy. Piłka z rzutu rożnego znajdzie się w rękach trzciańskiego bramkarza.

Goście groźnie zaatakowali już na początku meczu. Po rzucie rożnym w 2 minucie piłka uderzona główką przez napastnika "Ceramiki" trafiła w słupek trzciańskiej bramki, pilnowanej przez Tomasza Kuklę. Gospodarze odgryźli się minimalnie niecelnym strzałem Dawida Haloty. W 10 minucie niezdecydowanie obrońców "Ceramiki" wykorzystał Maciej Kępa, który przedarł sie prawą strona boiska. Ale zamiast strzelać niecelnie podał i okazja została zmarnowana, bo goście zdołali wybić na rzut rożny.
   Mecz w tym okresie był żwawy, akcje przeprowadzały obie drużyny. W 20 minucie gry szczęście uśmiechnęło się do gospodarzy. Po niepewnej interwencji bramkarza gości, którego zmyliła rotacja piłki, uderzonej przez Chmielka, Trzciana objęła prowadzenie. 2 minuty później mogło być 2 : 0, ale tak sie jednak nie stało. Po dwójkowej akcji Krzysztofa Bębenka i Daniela Zarzyckiego ten ostatni dobrze strzelił, ale bramkarz "Ceramiki" zdołał jednak wybić piłkę na rzut rożny. Podwyższyć mógł także Łukasz Krakowski, który w 28 minucie gry w dogodnej sytuacji, po indywidualnej akcji, strzelił minimalnie nad poprzeczką.

Bramkarz "Ceramiki" broni strzał napastnika Trzciany. Tu popełni błąd i piłka wpadnie do jego bramki.
Po strzale K. Janiczka piłka znalazła się w bramce T. Kukli. Bramkowa sytuacja pod bramką gości.

Cztery minuty później gorąco z kolei było pod trzciańską bramką, gdy goście wykonywali rzut wolny tuż zza linii pola karnego. Zrobili to skutecznie. Piłka po strzale Wiesława Wołka odbiła się od słupka i wpadła do trzciańskiej bramki. Wyrównanie podłamało gospodarzy, którzy cofnęli się do obrony. Zawodnicy "Ceramiki" wykonywali kilka rzutów rożnych. W 43 minucie gry pomocnik "Ceramiki" Krzysztof Janiczek ograł trzciańską obronę i strzelił w samo okienko bramki Kukli. Przed przerwą szansę na wyrównanie miał jeszcze Krzysztof Bębenek, ale jego płaski strzał minął bramkę gości.

Publiczność oglądała w Rdzawie ciekawe widowisko. Jeden z ostatnich ataków Trzciany.

Na drugą połowę juniora Krakowskiego zastąpił Wojciech Kowalski i on też stworzył pierwszą groźną sytuacje pod bramką gości. W 60 minucie minimalnie niecelnie główkował Piotr Mrugacz. Dwie minuty później na przedpolu bramki "Ceramiki" zrobiło się wielkie zamieszanie, ale sprzed nóg Krzysztofa Bębenka obrońcy zdołali wybić piłkę w pole. Od tego momentu zaczęła rosnąć przewaga gości, którzy grali lepiej zespołowo. W 80 minucie meczu wyróżniający się zawodnik gości Krzysztof Janiczek ograł kilku trzciańskich obrońców i strzelił bramkę, ustalając w ten sposób końcowy wynik tego ciekawego meczu.