II runda PP - "Beskid" Żegocina - "Trzciana 2000".

Mecz 2. rundy Pucharu Polski:  "Beskid Żegocina" -"Trzciana 2000".

O zwycięstwie Trzciany zadecydowały dopiero lepiej strzelane rzuty karne. W normalnym czasie był wynik remisowy 3 : 3. Najpierw gospodarze - dobrze grająca drużyna "Beskidu" - objęli prowadzenie 2 : 0. Na kilka minut przed zakończeniem I połowy w zamieszaniu podbramkowym kontaktową bramkę strzelił Krzysztof Bębenek. Wynikiem 2 : 1 dla "Beskidu" zakończyła się I połowa wyrównanego meczu.
    W drugiej połowie przycisnęli gospodarze, ale nie potrafili wykorzystać kilku dogodnych okazji strzeleckich. Świetnie interweniował też w trzciańskiej bramce Daniel Widła. Środkowa część II połowy należała zdecydowanie do "Trzciany 2000". Zespół wykorzystał dwie dogodne sytuacje (bramki Trzeciaka i Króla) i objął prowadzenie 3 : 2. Ambitnie walczący do końca gospodarze z kilku dogodnych sytuacji wykorzystali jedną i mecz zakończył się remisem.

Żegocińska obrona powstrzymuje atak Krzysztofa Bębenka.

Trzciańska obrona powstrzymuje atak "Beskidu".

Andrzej Wołowiec walczy z żegocińskimi napastnikami.

Rzut wolny na bramkę "Beskidu".

Świetna interwencja Daniela Widły.

Tym razem dopisało szczęście.

"Beskid" atakuje trzciańską bramkę.

Pewnie karnego wyegzekwował Maciej Kępa.

W tej sytuacji sędzia zarządził strzelanie rzutów karnych. Z pierwszego składu strzelców jedenastek przestrzelił Konopka, ale też gospodarze nie strzelili kompletu goli. Zaczynający II serię rzutów zawodnik Żegociny przestrzelił, a Łukasz Król strzelił celnie i tym sposobem w III rundzie Pucharu Polski znalazła się drużyna "Trzciany 2000".